I’m Пульс

Скорбота завжди породжує радість

Цьогоріч 24 квітня відзначалося найбільше релігійне свято усіх православних східного обряду — Великдень. І це могло би бути стандартне святкування, але ворог вирішив внести корективи в наші традиції.

Читати далі »

Видаліть це негайно, або як не допомагати ворогу

«Не корегуйте вогонь противника!», — пишуть в телеграм-чатах, коли майже одразу після обстрілу з’являються коментарі, де чули вибух, або безпосередньо фото чи відео з місця подій. Такі дії караються законом, але навіть від зарубіжних журналістів можемо побачити такі матеріали. Наша редакція вирішила розібратися, чому не можна поширювати інформацію про обстріли та як саме звичайні громадяни можуть скорегувати вогонь.

Читати далі »

Життя в окупації. Херсон — місто-герой

Так сталося, що 24 лютого життя кожного українця перевернулося та розділилося на «до» та «після». Більшість міст України в цей день піддалися жорстокому бомбардуванню військових об’єктів з боку російської федерації…

Читати далі »

Про жіночу силу та слабкість

Хочете отримати підстави для роздумів або ви у пошуках відповідей? Шукаєте як гарно провести вечір з близькими та друзями, тоді спектакль-одкровення «Сильні слабкі жінки» саме те, що вам потрібно. Відбувся він 28 жовтня в Одеському академічному театрі музичної комедії ім. М. Водяного.

Читати далі »

Чому варто їхати до Зони?

Одесу залишають останні відвідувачі, але є місце в Україні, де зараз тільки починається туристичний сезон. Це Чорнобильська зона відчуження, яку відвідує близько 125 тисяч туристів на рік, з яких 80% – іноземці. Усі вони стрімголов летять туди, особливо в останні декілька років, завдяки популярному сериалу від HBO. Їх не лякає радіація (що й не дивно, бо за день перебування в зоні ти отримаєш меншу дозу опромінення, ніж за годину перебування в літаку). Але чому тоді ми, хоробрі нащадки козаків, так повільно й неохоче відвідуємо це місце пам‘яті? Причин може бути багато, але сьогодні я хочу пояснити, чому українці мають приїхати хоча б раз у таку неромантичну, але дуже важливу для нашої історії, локацію. 

Читати далі »